Home

Archief

vr 17 mrt 00

Circus maximus

di 07 mrt 00

Karma to Burn + Sally

zo 05 mrt 00

Straight Edge Festival

za 04 mrt 00

Kek 66 + The Stoned

za 12 feb 00

SPWC + Leech + Kippevel + Ballerina Liberation Front + Mihoen + Gloricz Jim

za 29 jan 00

Dylan + Jan:uS

za 22 jan 00

Andrea Parker (Mo-was) + DJ DNA

za 15 jan 00

Klute (certificate 18) + Tim Tim

za 08 jan 00

Frankie-D + Taco (Duivel) + Jacco

za 18 dec 99

Djazzmin + Black Magic Queen

vr 17 dec 99

I Against I + Cooper

za 11 dec 99

Jeroen Hofs (eboman) + Mauritz

za 04 dec 99

Alien (Live) + Formula

za 20 nov 99

DJ DNA

za 13 nov 99

Frankie-D + Tommy

za 06 nov 99

Digital (Photek Prod. /Metalheadz) + Tim Tim

za 30 okt 99

Energizer live + Paradize

za 23 okt 99

Frankie-D

za 09 okt 99

Dopplereffekt live + Hippie Mark + Michel

za 02 okt 99

DJ DNA

za 10 jul 99

Spain

wo 07 jul 99

Tarwater + Buddha Building

za 03 jul 99

deliquent habits

do 24 jun 99

Metal Molly + Bettie Serveert

za 13 mrt 99

The Jazzmeteors ft. Bob Fosko

vr 05 mrt 99

Makers + de bossen

za 23 jan 99

Bert Is Evil + Jan:uS + Carlton + Mauritz Chillin’

za 09 jan 99

Deasil + Good Guys + Nazi’s from Mars

vr 18 dec 98

The Church

wo 21 okt 98

LUL + It Dockumer Lokaeltsje

za 04 jan 97

Daryll Ann + The Riddlers + Grozny

do 19 dec 96

Bixby + Beatcarrot + Stereo Chums

za 07 dec 96

Covenant + Steril + Haujobb

za 30 nov 96

Flowers for Breakfast + Mad Dog Loose

do 21 nov 96

P. Brain + Crosswise + Poetica in Silentio

za 09 nov 96

Ygdrassil + Dichters uit Epibreren

za 26 okt 96

Noisex + DKF (Deutch Katholische Feindschaft)

do 17 okt 96

Default + Seascape Painters + Malicious Obscurity

do 03 okt 96

Benjamin B. + Kaizer

zo 18 aug 96

Dead Moon

do 15 aug 96

Magic Fish + Eye-One

do 20 jun 96

Cousin Daisy + Hornets attack victor + Pong Machine

za 01 jun 96

The RIPcurrents + Oens + Barzoi (Bulowski) + Hadrian’s Wall + Brian + Vogon Poetry

do 16 mei 96

Waterfall + Voice of Cheese + Stentorian

za 30 mrt 96

Tam Tam Fouta Djallon

za 24 feb 96

Abces + Lo Floa Maldita + Tyske Ludder

za 17 feb 96

Dr. Eugene Chadbourne’s Bluegrass Banjo-project + Arthur Sauer’s Full-Kon.tak

za 03 feb 96

Ouderkerk Kaffers + West Klan + White Wolf

za 13 jan 96

Gotcha!

za 02 dec 95

Orphanage

za 02 sep 95

CMC

wo 23 aug 95

Eye-One + Cooper

za 27 mei 95

Evils Toy

do 18 mei 95

Kong

zo 14 mei 95

I love Lucy + Paddington + Ronald Giphart + Malicious Obscurity + Human in paradise

za 22 apr 95

Bulowski + Disturbing Foresight + Cooper

za 15 apr 95

Image Transmission

zo 02 apr 95

Done Lying Down

zo 26 feb 95

Godflesh

zo 26 feb 95

Think about mutation

za 25 feb 95

Malocaia + Hoer + The Dream Side

do 09 feb 95

Helios Creed

wo 21 dec 94

Kramer & Dogbowl

do 24 nov 94

Peace, Love & Pittbulls

vr 11 nov 94

Babe the blue Ox

do 27 okt 94

Mordred

za 08 okt 94

Orphanage + Celestial Season

zo 04 sep 94

Scorn + Third Eye Soundsystem

wo 15 jun 94

Die Krupps

zo 05 jun 94

Motorpsycho

za 28 mei 94

Bailter Space

za 09 apr 94

Trumans Water

do 24 mrt 94

LUL (Lju Ut Ljouwert)

do 10 mrt 94

Think About Mutation + Mimic Mind

di 15 feb 94

Boredoms

do 03 feb 94

Dog Faced Hermans & De Kift

di 01 feb 94

Speedy J

vr 28 jan 94

Think About Mutation

za 22 jan 94

P.A. + Jack the knife + henry the fork + Random XS + human Beings + Acid Junkies

za 08 jan 94

The Ex met gasten

do 16 dec 93

LUL (Lju Ut Ljouwert)

do 25 nov 93

Clock DVA

wo 10 nov 93

Dr. Nerve

zo 31 okt 93

Elliott Sharp’s CARBON

wo 20 okt 93

22-Piste Pirkko

zo 19 sep 93

The shockheaded Peters

do 02 sep 93

Grotus

do 26 aug 93

The Higher Intelligence Agency

za 05 jun 93

Kong

zo 23 mei 93

Dexter and the Loudmouths

za 22 mei 93

Sunshower

vr 21 mei 93

Papa Brittle

di 04 mei 93

Fudge Tunnel

wo 07 apr 93

Moonshake

za 03 apr 93

Test Department

zo 14 mrt 93

Nicolette

wo 17 feb 93

25th of May

wo 03 feb 93

Von Magnet

za 30 jan 93

The Gathering