Home

Archief

za 21 mei 22

FATA BOOM

vr 20 mei 22

Gustaf + Shady Nasty

Gepresenteerd door Locatie: ACU

vr 20 mei 22

UP:Next showcase: Faradays

do 19 mei 22

Stukanacht 2022

+ Met Prins S. en De Geit, Lore en Nachtelijke Escapes
za 14 mei 22

Festen

za 14 mei 22

Quelle Chris + ii

do 12 mei 22

Animistic Beliefs & Chibi Ichigo

+ Let op: uitgesteld tot nader te bepalen datum

Gepresenteerd door EKKO & de Brakke Grond presenteren:

zo 08 mei 22

Mirage: Laura BCR, Nuno dos Santos b2b Bas Dobbelaer

za 07 mei 22

Freaky Dancing

+ Clubnacht met o.a. PVA & Elena Colombi

Gepresenteerd door Locatie: De Wasruimte

za 07 mei 22

Doomstad #9

+ Pothamus + Farer + Throwing Bricks

Gepresenteerd door EKKO & Never Mind The Hype Presenteren:

vr 06 mei 22

Yallah! Yallah!

vr 06 mei 22

Sugar Candy Mountain + Go Fishing!

wo 04 mei 22

Mensen Zeggen Dingen

zo 01 mei 22

YĪN YĪN + Cavolo Nero

Gepresenteerd door Extra show

za 30 apr 22

La Cassette

za 30 apr 22

YĪN YĪN + Cavolo Nero

vr 29 apr 22

Mildlife + Razzmic

do 28 apr 22

Beachdog + Windup Space

di 26 apr 22

Club EKKO: John Talabot + Rochelle Dietz

ma 25 apr 22

The Besnard Lakes & Combo Qazam

za 23 apr 22

Het Complot

+ w/ Der Keller, Loradeniz & Naim Abu
za 23 apr 22

Talk Show + Wodan Boys + NO BRAINS

+ PHONO (Record Store Day Afterparty)

Gepresenteerd door EKKO & Plato presenteren:

vr 22 apr 22

Géonne Hartman + Charley Marie

do 21 apr 22

Tomberlin + Maia Friedman

Gepresenteerd door Locatie: Brewpub de Kromme Haring

di 19 apr 22

Black Marble

ma 18 apr 22

Dry Cleaning + Maria Somerville

za 16 apr 22

KION Worldwide

za 16 apr 22

Open Mike Eagle + Video Dave

za 16 apr 22

Synthese presenteert Ragazze Quartet en Jessica Ekomane

Gepresenteerd door Locatie: Pieter Baan Centrum

vr 15 apr 22

4B2M + Baby’s Berserk

vr 15 apr 22

Personal Trainer + I Believe In My Mess

Gepresenteerd door Locatie: De Nijverheid

do 14 apr 22

la loye & Nagasaki Swim

do 14 apr 22

NOTHING + The Waltz

Gepresenteerd door De Helling & EKKO in De Helling

di 12 apr 22

Tekenen Onder Invloed

+ de backer-than-back-editie

Gepresenteerd door Locatie: Uncloud

za 09 apr 22

Weerd w/ Sekan & Charmaine

za 09 apr 22

Tusky + Two And A Half Girl

Gepresenteerd door Album release show

vr 08 apr 22

Afterpartees + Great Joy

do 07 apr 22

Tangarine + Sofia Dragt

zo 03 apr 22

Ronde van Vlaanderen

za 02 apr 22

Club EKKO: Luke Cohlen b2b Tala Drum Corps

za 02 apr 22

Porridge Radio + Loupe

zo 27 mrt 22

Pop College Tour

za 26 mrt 22

Queer in Wonderland

za 26 mrt 22

Mega Bog + Fenne

vr 25 mrt 22

Doomstad #8

+ Alkerdeel + Grey Aura + Ordigort

Gepresenteerd door EKKO & Never Mind The Hype Presenteren:

do 24 mrt 22

Meskerem Mees + Roos Meijer

Gepresenteerd door EKKO & TivoliVredenburg presenteren:

wo 23 mrt 22

Mensen Zeggen Dingen

+ Benefiet-editie voor Oekraïne
za 19 mrt 22

Bottega All Night Long

vr 18 mrt 22

The Dean

do 17 mrt 22

Douglas Dare + Merryn Jeann

wo 16 mrt 22

Bananagun

Gepresenteerd door Locatie: ACU

za 12 mrt 22

La Cassette

vr 11 mrt 22

Intercept Label Night w/ Tsepo, Lewski, Lolo e.a.

vr 11 mrt 22

Coloray (live) + Sansouni

za 05 mrt 22

Birdcage

vr 04 mrt 22

Perfect Indie Disco

+ Met DJ St. Paul
vr 04 mrt 22

Half Waif + Tasha

zo 27 feb 22

Clementine Valentine (Purple Pilgrims) & Kinlaw

zo 27 feb 22

Alberta Balsam (live) + Bouman (live)

vr 25 feb 22

Kion Worldwide

vr 25 feb 22

Amsterdam Klezmer Band

do 24 feb 22

The Vices + FOSS

wo 23 feb 22

Mensen Zeggen Dingen

ma 21 feb 22

Juniore

zo 20 feb 22

Hoorcollege: Elias Mazian & Suze Ijó

vr 18 feb 22

EKKO’s albumclub: Beach House luistersessie + Maida Rose (live)

+ Te gast: Vera Siemons (3FM)
zo 13 feb 22

Mirage live: Shoal & Vand + Epicopeia

za 12 feb 22

De Nacht Staat Op

vr 11 feb 22

EKKO’s albumclub: Big Thief luistersessie + Classic Water (live)

+ Te gast: Ruben van Dijk (Front)
vr 11 feb 22

Kate NV

+ Wordt verplaatst naar een nieuwe datum
vr 11 feb 22

One Louder: Ways Away

Gepresenteerd door Locatie: The Village Roastery

do 10 feb 22

Brendan Benson

Gepresenteerd door TivoliVredenburg & EKKO presenteren:

do 03 feb 22

Charl Delemarre & Vic Willems

+ Gaat door als seated show
wo 26 jan 22

Shopping

Gepresenteerd door Locatie: ACU

za 15 jan 22

Five Dollar Shake

vr 17 dec 21

Brihang + IKRAAAN

Gepresenteerd door EKKO & De Brakke Grond presenteren:

vr 10 dec 21

Classic Water

vr 03 dec 21

Blank Banshee

do 02 dec 21

Equal Idiots

wo 01 dec 21

Patrick Walker (40 Watt Sun)

Gepresenteerd door Locatie: TivoliVredenburg (Hertz)

vr 26 nov 21

Jason Waterfalls + The Young River

+ Gaat door als seated show

Gepresenteerd door Locatie: TivoliVredenburg Pandora zaal

do 25 nov 21

GRC Live (besloten)

+ Liveshow met dans, rap, band, vj's & dj

Gepresenteerd door Locatie: EKKO

za 20 nov 21

What You See xxx Queer in Wonderland

vr 19 nov 21

Sinead O’Brien + Baby’s Berserk

Gepresenteerd door Locatie: De Nijverheid

vr 19 nov 21

Synthese presenteert: Oerknal en interbellum

+ Gaat door als seated show

Gepresenteerd door Locatie: Stadsklooster

do 18 nov 21

Wolf & Moon + ISLE

+ Gaat door als seated show
zo 14 nov 21

Le Guess Who? 2021

+ Don The Tiger + Víctor Herrero + Spill Gold
za 13 nov 21

Le Guess Who? 2021

+ University Challenged + PAINT + Petter Eldh presents Koma Saxo + Model Home
vr 12 nov 21

Le Guess Who? 2021

+ Julián Mayorga + Felix Kubin + Conjunto Papa Upa + Chúpame El Dedo
do 11 nov 21

Le Guess Who? 2021

+ Ronald Langestraat & Tim Koh + Bertie Marshall + Don Melody Club + Nicolini
zo 07 nov 21

Yallah! Yallah! TERUG IN EKKO!

za 06 nov 21

Tora + Eva Serena

vr 05 nov 21

WIES + Aarde aan Daan

do 04 nov 21

Gotu Jim + Nelcon

do 04 nov 21

Centraal Laat

Gepresenteerd door Locatie: Centraal Museum

wo 03 nov 21

4B2M + Smudged

Gepresenteerd door Locatie: ACU

zo 31 okt 21

Mirage w/ Pieter Jansen + Luna Ludmila b2b Vand + queniv

za 30 okt 21

EUT + TAPE TOY

vr 29 okt 21

Meetsysteem

+ + Dwaalgast feat. Shari Klein